logo

Svatební den 9. B

  • 22. 5. 2024

Svatební den 9. B

Většina z nás přišla do školy již oblečená, klukům to slušelo v oblecích, dívkám v nádherných šatech. Před odchodem jsme se posilnili svatebními koláčky.

Na radnici už nás očekávali. Nejdříve nás paní matrikářka obeznámila s tím, co musí být splněno, aby mohli dva snoubenci uzavřít sňatek. V našem případě se svatba konala jen na zkoušku. Obřad byl nádherný, naši budoucí manželé Rosalie a Štěpán byli plni nadšení a očekávání. Jejich oddávajícím byl pan starosta Stanislav Antoš. Dokonce jsme se dočkali polibku, i když byl jen na tvář.

Po fotografování na domažlickém náměstí jsme se přemístili do prostor SOU v Domažlicích, kde nám studenti oboru kuchař – číšník se svými učiteli připravili slavnostní hostinu. Vše proběhlo jako na správné svatbě: přivítání personálem, úklid rozbitého talíře, proslovy svědků a otce nevěsty, přípitek, hostina o několika chodech, krájení dortu….

Svatba byla hezká, moc jsme si ji užili 🙂

Předchozí příspěvek

Následující příspěvek