logo

Výlet za zvířátky – MŠ Msgre B. Staška – Rybičky

  • 6. 12. 2023

Výlet za zvířátky – MŠ Msgre B. Staška – Rybičky

V úterý 19.9.2023 jsme se vypravili na výlet. Navštívili jsme ZOD Mrákov – stáj ve Starém Klíčově a teletník ve Stráži. Nasadili jsme batůžky, nasedli do autobusu a po krátké cestě jsme vystupovali v Mrákově. Prošli jsme vesnicí Starý Klíčov a brzy byli na místě. Na farmě nám ukázali hospodářská zvířata (kravičky), mohli jsme si je i pohladit. Při výkladu jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o životě kraviček. Poděkování patří Ing. Randovi, který nás výborně provázel a odpovídal na dotazy dětí. Připravil si pro ně i malý kvíz a odměnu. Dále jsme pokračovali autobusem do Stráže, kde jsme si prohlédli teletník, dali svačinku a pohladili telátka. Počasí nám nakonec i přálo, cestu zpět do Domažlic autobusem jsme všichni zvládli a už se těšíme na další výlet. Děti si odnesly mnoho zážitků a z výletu byly nadšené.

Následující příspěvek